آموزش

نحوه ورود خودکار به حالت Low Power در iPhone

به طور معمول ، وقتی iPhone شما کمتر از 20 درصد شارژ می شود ، به حالت کم مصرف می رود . این کار برخی از ویژگی ها (مانند بارگیری خودکار و 5G) را در جهت صرفه جویی در عمر باتری کاهش می دهد یا حداقل بر آن تأثیر می گذارد.

هر زمان که بخواهید می توانید وارد حالت Low Power شوید و حتی می توانید آن را به صورت خودکار روشن کنید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

باتری ایفون شارژر ایفون اداپتور ایفون کابل ایفون

ابتدا به برنامه Shortcuts بروید و در مرکز پایین روی Automation ضربه بزنید. اگر قبلاً اتوماسیون ایجاد نکرده اید ، این صفحه را مشاهده خواهید کرد:

صفحه اتوماسیون در برنامه میانبرها.

صفحه اتوماسیون در برنامه میانبرها. اعتبار: تصویر از صفحه: Apple

اگر قبلاً اتوماسیون کرده اید ، آنها را در اینجا خواهید دید. برای افزودن یک مورد جدید ، روی علامت بعلاوه در بالا سمت چپ ضربه بزنید.

روی “ایجاد اتوماسیون شخصی” ضربه بزنید. گزینه های زیادی را خواهید دید ؛ به سطح باتری بروید و روی آن ضربه بزنید. این وسوسه کننده است که فکر کنیم باید حالت Low Power را انتخاب کنیم ، اما این باعث ایجاد یک اقدام جداگانه از عملکرد تلفن هنگام روشن یا خاموش شدن حالت می شود. در عوض ، ما می خواهیم اقدامی برای روشن کردن خودکار حالت کم مصرف بسته به میزان باتری گوشی ایجاد کنیم.

بیشتر بخوانید  بهترین نکات و ترفندهای دوربین آیفون 12 پرو
قیمت باتری ایفون ۱۱ پرو قیمت شارژر اصلی ایفون ۱۱ پرو خرید آداپتور اصلی آیفون ۱۱ پرو کابل شارژ آیفون ۱۱ پرو

سطح باتری را در اتوماسیون انتخاب کنید.

سطح باتری را در اتوماسیون انتخاب کنید. اعتبار: تصویر از صفحه: Apple

در مرحله بعد ، می توانید میزان باتری مورد نظر خود را برای ورود iPhone به حالت Low Power انتخاب کنید.

می توانید هر درصد باتری را برای روشن کردن خودکار حالت کم مصرف انتخاب کنید.

می توانید هر درصد باتری را برای روشن کردن خودکار حالت کم مصرف انتخاب کنید. اعتبار: تصویر از صفحه: Apple

زمانی که تلفن شما به زیر 50 درصد از قدرت کاهش می یابد ، سطح را انتخاب کنید. روی Next ضربه بزنید و دکمه ای را می بینید که می گوید Add Action. روی آن کلیک کنید ، سپس “حالت کم مصرف” را جستجو کرده و تنظیم حالت کم مصرف را انتخاب کنید.

قیمت باتری ایفون ۱۲ پرو قیمت شارژر اصلی ایفون ۱۲ پرو خرید آداپتور اصلی آیفون ۱۲ پرو کابل شارژ آیفون ۱۲ پرو

عملکرد “روشن کردن حالت کم مصرف” را مشاهده خواهید کرد. روی Next ضربه بزنید و در عمل باید بخوانید که وقتی سطح باتری به زیر 50 درصد می رسد ، iPhone Low Mode حالت کم مصرف را تنظیم می کند. گزینه “Ask Before Running” را خاموش کنید تا این کار به صورت خودکار انجام شود:

به یاد داشته باشید که قبل از اجرا پرس را خاموش کنید تا این کار به صورت خودکار تبدیل شود.
اعتبار: تصویر از صفحه: Apple

و بس! شما آزاد هستید که حالت کم مصرف را به طور خودکار در هر سطح باتری که دوست دارید روشن کنید. تا زمانی که اتوماسیون را تغییر یا حذف نکنید ، تلفن شما این کار را انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *