اخبار باتری آیفون, گوشی اپل iPhone 13

آخرین آزمایش باتری iPhone 13 Pro Max

اپل به تازگی سری آیفون 13 را منتشر کرده است که آیفون 13 پرو مکس روی آن قرار دارد. اکثر افراد این دستگاه را یکی از بهترین تلفن های هوشمند امروزی در جهان می دانند. بدون شک این واقعیت است که iPhone 13 Pro Max در واقع یک تلفن هوشمند منحصر به فرد و استثنایی است. با این حال ، باتری مجهز به این دستگاه مورد آزمایش قرار گرفته است تا مشخص شود که باتری چقدر می تواند دوام بیاورد.

باتری آیفون 6 اس پلاس قیمت شارژر ایفون ۶ اس پلاس قیمت اداپتور ایفون 6 اس پلاس قیمت کابل ایفون ۶ اس پلاس

ابتدا اجازه دهید ظرفیت باتری موجود در هواپیما را بررسی کنیم. آیفون 13 پرو مکس اولین گوشی هوشمند ساخت اپل است که ظرفیت باتری 4352 آن بیشتر از باتری های معمولی 3000 میلی آمپر ساعتی آن است که در اکثر گوشی های اپل مجهز شده است.

قضاوت از طریق آزمایشی که در PhoneArena منتشر شده است ، آیفون 13 پرو مکس می تواند حداکثر سه روز با نرخ متوسط ​​مصرف روزانه دوام بیاورد. علاوه بر این ، در پست مشاهده شده در PhoneArena ، این دستگاه حدود 10 ساعت ، 23 دقیقه پخش آنلاین مدت زمان ویدیو ، حدود 10 ساعت ، 29 دقیقه زمان بازی بازی های ویدئویی سه بعدی ، 18 ساعت ، 52 دقیقه مرور وب سایت بحث برانگیز و زمان تجمعی صفحه نمایش حدود 3 ساعت در روز است.

بیشتر بخوانید  هک شدن آیفون : روزنامه نگار NYT از تجربیات هک شدن آیفون خود می گوید
باتری موبایل آیفون 4 قیمت شارژر گوشی آیفون 4 قیمت آداپتور اصلی آیفون 4 کابل شارژر ایفون 4

تا کنون ، بسیار خوب ، ثابت شده است که iPhone 13 Pro Max اپل 12 ساعت زمان استفاده شدید روزانه را تحمل می کند. برای اینکه در سفر ایمن باشید یا حرکتی دور انجام دهید که به شما اجازه می دهد چند روزی را در آنجا بمانید ، در صورت نیاز باید با شارژر تلفن و پاوربانک همراه باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *