آموزش, اخبار باتری آیفون, گوشی اپل iPhone 12

Dolby Vision در iPhone 12

قابلیت ضبط ویدئو در Dolby Vision HDR

Vimeo ، Dolby و Apple با هم متحد شده اند تا شما در نهایت بتوانید آن ویدیوهای با وضوح بالا را در جایی بارگذاری کنید.

هنگامی که اپل اکتبر گذشته خط تولید آیفون 12 را کنار گذاشت ، قابلیت ضبط ویدئو در Dolby Vision HDR را نیز معرفی کرد. این اولین بار برای گوشی های هوشمند بود ، نه فقط برای iPhone. اما یک گرفتاری وجود داشت. در حالی که می توانید تمام فیلم های Dolby Vision را که می خواهید ضبط کنید ، گزینه های اشتراک گذاری محدود بود. اما امروز ، اپل و دالبی با Vimeo همکاری می کنند تا فیلم های Dolby Vision را که در مدل های آیفون 12 ضبط شده اند ، بارگذاری کنند.

بیشتر بخوانید  ارور سرویس باتری ایفون + پیام سرویس باتری ایفون
باتری ایفون ۷ کابل شارژ ایفون ۷ قیمت شارژر آیفون 7 اداپتور ایفون ۷

Dolby Vision HDR یک فرمت ویدئویی اختصاصی است که از نظر عامیانه ، واقعاً بسیار زیبا به نظر می رسد . شما در Dolby Vision عکاسی می کنید و ویدئوها کنتراست ، دقت رنگ ، روشنایی و جزئیات بیشتری خواهند داشت. اما مانند Dolby Atmos ، هنوز هیچ دستگاه یا پلتفرمی از Dolby Vision پشتیبانی نمی کند.

iPhone 12 تنها دستگاهی  که از فرمت Dolby Vision پشتیبانی می کند

برای برخی ، iPhone 12 ممکن است تنها دستگاهی باشد که از فرمت پشتیبانی می کند. و اگر می خواهید ویدیوهای فوق العاده زیبا خود را در رسانه های اجتماعی بارگذاری کنید؟ فراموشش کن. برخی از کاربران دریافتند که محتوایی که در آیفون هایشان بسیار زیبا به نظر می رسید شبیه زباله استهنگام بارگذاری در رسانه های اجتماعی یا ارسال پیام های متنی.

قیمت باتری آیفون ۷ پلاس قیمت کابل شارژر آیفون 7 پلاس مشخصات شارژر آیفون 7 پلاس آداپتور آیفون 7 plus
بیشتر بخوانید  صفحه نمایش OLED آیفون 14

در بیشتر موارد ، پخش واقعی Dolby Vision محدود به سیستم عامل های اصلی مانند Netflix یا Vudu بود. (و حتی این امر مستلزم آن است که تلویزیون شما از Dolby Vision نیز پشتیبانی کند.)

فیلم های Dolby Vision  در مدل های iPhone 12

بنابراین ، با اعلام امروز ، اکنون می توانید فیلم های Dolby Vision را که در مدل های iPhone 12 گرفته شده است مستقیماً در Vimeo بدون نگرانی در مورد افت کیفیت تصویر بارگذاری کنید.

همین امر در مورد فیلم های Dolby Vision ویرایش شده در iMovie یا Final Cut Pro نیز صدق می کند. این ویژگی اکنون فعال است و تا زمانی که برنامه Vimeo را نصب کنید ، مستقیماً در برنامه iOS Photos ادغام می شود. همچنین می توانید این فیلم ها را در Dolby Vision تماشا کنید ، مشروط بر اینکه آنها را در دستگاه Apple که از آن پشتیبانی می کند مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *