آموزش, اخبار باتری آیفون, گوشی اپل iPhone 14

Face ID زیر نمایشگر در iPhone 14 هنوز نهایی نشده است و ممکن است به تأخیر بیفتد

اوایل امروز ما حتی قبل از اینکه آیفون 13 به طور رسمی معرفی شود ، از ارائه تصاویر به اصطلاح ” iPhone 14 ” شگفت زده شدیم . تصاویر نشان می دهد یک iPhone با صفحه نمایش سوراخ سوراخ است ، که نشان می دهد که اپل ممکن است سنسورهای Face ID را در زیر صفحه قرار دهد. با این حال ، تحلیلگر راس یانگ اکنون ادعا می کند که این تغییرات هنوز می تواند به تأخیر بیفتد.

آیفون 14 ارائه شده توسط جان پروسر به اشتراک گذاشته شد

باتری ایفون ۸ قیمت کابل آیفون 8 شارژر ایفون ۸ قیمت اداپتور ایفون ۸

آیفون 14 ارائه شده توسط جان پروسر به اشتراک گذاشته شد ، که بنا به گزارش دیدم تصاویر واقعی از یک آیفون 14 نرم افزار حداکثر. بر اساس تصاویر ، آیفون نسل بعدی برای اولین بار دارای صفحه نمایش سوراخ پانچ خواهد بود ، به این معنی که بریدگی معرفی شده با iPhone X و احتمالاً در آیفون های امسال حفظ شده است.

بیشتر بخوانید  پرش درصد باتری آیفون !!! دلایل + رفع مشکل

شایعات سنسورهای Touch ID یا Face ID

شایعات قبلی نشان می داد که اپل در حال کار بر روی جایگزینی برای حذف ناچ آیفون است که می تواند سنسورهای Touch ID یا Face ID را در زیر صفحه نمایش اضافه کند. در حالی که یانگ تأیید می کند که اپل می خواهد با آیفون سال آینده به سنسورهای Face ID زیر نمایشگر منتقل شود ، این تحلیلگر همچنین در توییتر گفت که این تغییر “هنوز نهایی نشده است” و چیزی است که شرکت هنوز روی آن کار می کند.

یانگ همچنین پیشنهاد کرد که پنهان کردن سنسورهای Face ID در زیر صفحه نمایش راحت تر از پنهان کردن دوربین اصلی است ، و این می تواند دلیل باقی ماندن دوربین جلویی روی صفحه نمایش با طراحی سوراخ پانچ باشد.

من می گویم در زیر پنل Face ID هنوز نهایی نیست. هنوز روی آن کار می شود. هرچند این کار راحت تر از دوربین های زیر است.

– راس یانگ (DDSCCRoss) 8 سپتامبر 2021

 

باتری آیفون 6s قیمت کابل شارژر اصلی ایفون 6s شارژر ایفون 6s   خرید آداپتور اصلی آیفون 6s
بیشتر بخوانید  کاربران اپل دستگاه های خود را برای رفع نقص حیاتی WebKit به روز کنند

مینگ چی کو ، تحلیلگر معتبر روس یانگ معتقد است که فقط iPhone 14 Pro و iPhone 14 Pro Max دارای صفحه نمایش سوراخ هستند ، در حالی که مدل های سطح ابتدایی باید با بریدگی یا تغییر حالت Touch ID باقی بمانند. اپل پیش از تصمیم گیری در مورد اینکه چه چیزی به یک دستگاه جدید اضافه می شود و چه چیزی اضافه نمی شود ، چندین نمونه اولیه می سازد ، بنابراین همه چیز ممکن است تا سال 2022 تغییر کند.

رندرهای به اشتراک گذاشته شده توسط Prosser همچنین نشان می دهد که دوربین عقب آیفون 14 دارای لنز بیرون زده نیست و دکمه های تنظیم صدا مانند آیفون 4 و آیفون 4s است. انتظار می رود این دستگاه بندر Lightning را حفظ کند و شاسی به جای فولاد ضد زنگ از تیتانیوم ساخته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *